Forum ve/veya Siteye giriş yapılamaması hakkında

Çok
16 yıl 4 gün önce #5614 Yazan: Koray Tuncer
Değerli üyelerimiz,
Foruma veya siteye eski bilgilerinizle giriş yapamıyorsanız, büyük olasılıkla Joomla - phpbb yazılımlarındaki parola bilgilerinin şifrelenmesindeki uyumsuzluktan muzdaripsiniz demektir.
Çözüm, Kayıp Şifre linki aracılığıyla sistemdeki kullanıcı adı ve e-mail adresinizi kullanarak sistemden yeni parola istemektir. Daha sonra profilinizden parolanızı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
Saygılarımla.

DİKKAT: Mesajlarınızda IRC modu (nbr, mrb, ii gibi) kullanmayınız.
Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
15 yıl 6 ay önce #6019 Yazan: engin
merhabalar serhat bey ben ph metre sonuçlarımı aldım sonuçlarımı değerlendirirseniz sevinirim,şimdiden teşşekkürler.
DeMeester Skoru 21,69
Semptom indeksi 61,5
Semptom sensitivitey indeksi 12,5
semptom ilişki olasılığı 100,0
sonuçlar: Patolojiktir.

Çok
15 yıl 6 ay önce #6029 Yazan: Koray Tuncer
Foruma giriş yapılamaması ile ilgili topik altına foruma giriş yapıp yazmanız ilginç olmuş.
Sonuçlarınızın reflü ile uyumlu olduğu kanısındayım.
Geçmiş olsun.

Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Çok
15 yıl 6 ay önce #6030 Yazan: engin
teşekkürler koray bey,ozaman ameliyat olmamı öneriyosunuz anlamına geliyor değilmi yanlış anlamadıysam?

Çok
15 yıl 6 ay önce #6038 Yazan: Koray Tuncer
Hayır, ameliyat olmalısınız anlamına gelmiyor.
Sadece yapılan inceleme sonucunun reflü ile uyumlu olduğu ve yakınmalarınızın reflüye bağlı olduğunu düşündürdüğü anlamına geliyor.
Reflü operasyonuna sanal olarak karar vermek mümkün ve uygun değildir.
Operasyon, Ege Tıp Fakültesi'nde farklı branşlardan uzman hekimlerin olguyu doğrudan değerlendirmesi ile bile bazen kolayca verilemeyen bir karardır.
Geçmiş olsun.

www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Çok
15 yıl 4 ay önce #6438 Yazan: elif
merhabalar koray bey öncelikle böyle bir sitede insanlara böyle değerli bilgiler verdiğiniz için çok tesekkür ederim.
benim sorunum midemde aşırı derecede safra suyu olması.Mideme kaçan safra suyu gün geçtiçe beni çok rahatsız etmeye başladı.Özellikle aşırı decede nefes borumdan gelen bir koku var.
bu sonucu mide endoskopisi yaptırmakla ögrendim.2 aylık bir ilaç tedavisi uygulandı ama bunun ardından benim şikayetletrim gene devam edyor.sizden yardımlarını bekliyorum, şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena forum