NEFES DARLIGI

Çok
13 yıl 1 ay önce #9260 Yazan: sefer
NEFES DARLIGI, sefer tarafından oluşturuldu
Slm- reflu asit kacagi ne kadar sidetli nefes darligi yapar, bir insani calisamayacak konusurken bile solunum yetmezligine kadar neden olabilirmi?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
13 yıl 1 ay önce #9265 Yazan: Turgut
Turgut tarafından Cvp: NEFES DARLIGI konusunda yanıtlandı
Asit kaçağının nefes darlığı yapıcağını sanmıyorum.Sadece ağızda kötü bir his ve koku bırakır.O kokuda midenin bulanmasına sebep olabilir.Ancak bu asitin ilerleyen zamanlarda iç organlara zarar verebileceği söyleniyor.Özellikle ciğerler zarar görürse böle bişe söz konusu olabilir diye düşünüyorum.Saygılarımla...

Çok
13 yıl 1 ay önce #9267 Yazan: sefer
sefer tarafından Cvp: NEFES DARLIGI konusunda yanıtlandı
cevap icin tesekkürler arkadasim,

Çok
13 yıl 1 ay önce #9268 Yazan: sefer
sefer tarafından Cvp: NEFES DARLIGI konusunda yanıtlandı
DR KORAY BEY; REFLUDA AKCIGERE ASIT KACAGI YÜZÜNDEN SOLUNUM YETMEZLIGI OLURMU INSANI ELDEN AYAKTAN KESECEK KADAR SOLUNUM PROBLEMI YAPABILIRMI; BÖYLE BIR VAKA DUYDUNUZMU?BEN FUNDOPILIKASYONU GECEN SENE ACTIRMISTIM 1 YILDIR FAZLA SIKAYETIM YOKTU DYAFRAMDA TEKRAR FITIK OLUSMUS DELIK BÜYÜMÜS MIDEDE YUKARI KAYMA YOK; 5 HAFTADIR SOLUNUM YETMEZLIGI CEKIYORUM ÖKSÜRÜK YOK,EGER AKCIGERE ASIT KACAGI OLSA SIK SIK ÖKSÜRÜK OLMAZMI; SAYGILAR

Çok
12 yıl 6 ay önce #9441 Yazan: Koray Tuncer
Koray Tuncer tarafından Cvp: NEFES DARLIGI konusunda yanıtlandı

sefer Yazan:: 5 HAFTADIR SOLUNUM YETMEZLIGI CEKIYORUM ÖKSÜRÜK YOK,EGER AKCIGERE ASIT KACAGI OLSA SIK SIK ÖKSÜRÜK OLMAZMI

Akciğer tipi reflüde öncelikle açklanamayan süregen öksürük yakınması beklenir. Bazen astım benzeri yakınmalar da olabilir. Ama öksürük olmadan, çalışamayacak kadar ciddi nefes darlığı olur mu, bilemiyorum.

Geçmiş olsun.

DİKKAT: Mesajlarınızda IRC modu (nbr, mrb, ii gibi) kullanmayınız.
Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Çok
11 yıl 3 ay önce #9920 Yazan: ERTAN ALATLI
ERTAN ALATLI tarafından Cvp: NEFES DARLIGI konusunda yanıtlandı
sefer kardesim bende nissenimi yeni bozdurdum bendede biraz nefes darligi var gibi bilg payladrmsn

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena forum