Lütfen yardım edin dayanamiyorum

Çok
4 yıl 5 ay önce #11953 Yazan: Adem
Lütfen yardım edin dayanamiyorum, Adem tarafından oluşturuldu
Herkeze merhaba
6 aydır ne yediğim den ne içtigimden ne yaptığım isten keyif alamıyorum. Bogaz agrisi ile başladı 15 kere doktora gittim , birsürü tahliller yaptırdım, endoskobi çektirdim, ilk etapta kbb ci bana pantpas ilaç verdi gram azalma olmadi , daha sonra endoskopi yaptridim gastrit dedi ilaçlar verdi ama gene fayda etmedi.
Boğazda takilma hissi , ses tellerinde ağrı ve acı yüksek ses le konuşmaya kalkarsam inanılmaz bi agri oluyor , bogaz yanması hiç geçmiyor.. düşünmekten kendimi alamıyorum, bu hep böyle devammı edecek ne yapmalıyız, inanılmaz diet yaptım yasak olan herşey kestim ama gene fayda göremedim, iyileşen basından geçen varmi , hocam sizede soruyorum ne yapmalıyım lütfen birileri yardım etsin .

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 4 ay önce #11955 Yazan: Koray Tuncer
Koray Tuncer tarafından Lütfen yardım edin dayanamiyorum konusunda yanıtlandı

Adem Yazan:: 6 aydır ne yediğim den ne içtigimden ne yaptığım isten keyif alamıyorum. Bogaz agrisi ile başladı 15 kere doktora gittim , birsürü tahliller yaptırdım, endoskobi çektirdim, ilk etapta kbb ci bana pantpas ilaç verdi gram azalma olmadi , daha sonra endoskopi yaptridim gastrit dedi ilaçlar verdi ama gene fayda etmedi.

Pantpas'ı sabah akşam kullanmayı, buna Gaviscon vb eklemeyi denediniz mi?
Geçmiş olsun.

DİKKAT: Mesajlarınızda IRC modu (nbr, mrb, ii gibi) kullanmayınız.
Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Çok
4 yıl 4 ay önce #11965 Yazan: Adem
Adem tarafından Lütfen yardım edin dayanamiyorum konusunda yanıtlandı
Sabah akşam önermediler bende kullanmadım şuan meteospasmyl ve panocer kullanıyorum sabah akşam fakat şikayetlerim de hiç azalma olmuyor boğazımda faranjit gibi yanmalar çok isim gereği çok konuşunca inanılmaz ve agri oluyor ses tellerinde yüksek sesle konusunca da aynı şekilde önerilen dişte de uyuyorum ama bi çare yok psikolojimi bozdu artik

Sorumlular: İrfan Yorulmazfatihogut
Geliştiren: Kunena forum