NISSEN AMELIYATI SONRASI SORUNLAR

Çok
6 yıl 2 ay önce #11572 Yazan: mesut
mesut tarafından NISSEN AMELIYATI SONRASI SORUNLAR konusunda yanıtlandı
bende yine bu aralar ciddi atak var ilaç almadan duramıyorum. göğsümün ortasından sırtımın arkasına vuran o tipik reflü kaynaklı sert ağrı var. zaman zaman ses çatallaşmasıda oluyor. bakalım nereye gidecğiz :)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 2 ay önce #11573 Yazan: freefa
freefa tarafından NISSEN AMELIYATI SONRASI SORUNLAR konusunda yanıtlandı
İlaç fayda ediyorsa eğer; iyi birşey. En azından gidebildiği yere kadar gider mesut. Ne iş yapiyordun? Ağır bir iş değildir umarım
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: mesut

Çok
6 yıl 2 ay önce #11574 Yazan: mesut
sağlık memuruyum ben. ilaç fayda ediyor evet. ama bu ilaçlarda uzun vadede yan etkiler gösterebiliyor. o yüzden kaç yıl daha devam etmek mantıklı olur ilaca diye düşünmüyor değilim. 35 yaşındayım. normal bir yaşam süresi düşünürsek uzun yıllar ialç demek bu.

Çok
6 yıl 2 ay önce #11575 Yazan: mesut
ben ameliyat öncesi çok sorun yaşadığım için çok araştırdım. yazmışsınız. yaşadığınız sorunlar nelerdi? ve neleri araştırdınız? iyi bir doktor falan mı?

Çok
6 yıl 2 ay önce #11576 Yazan: freefa
freefa tarafından NISSEN AMELIYATI SONRASI SORUNLAR konusunda yanıtlandı
Göğüs ağrısı , boğazda yanma, son zamanlarda sürekli ve cigerlerimi sokecek derecede öksürük , dilde yanma... Tabi doktor araştırması çok yaptım. Ama dediğim gibi çok çok şükür iyiyim. Arada sırada alkol alan biriyim. Sosyal içiciyim. Yani bunları bile rahatlıkla yapabiliyorum artık. Aklına ne gelirse yiyorum çok şükür. Tek sorunum kusamama. Bazen de şişlik. Ama bunları es geçebiliyorum. Kusma olayı ilerde sadece sorun olmasın da. Onun dışında çok şükür problemim yok
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: mesut

Çok
6 yıl 2 ay önce #11577 Yazan: mesut
ilginç öksürük ve dilde yanma hiç olmuyor sanki bende. öksürük nadiren oldu sanırım bir iki kez. bende zorlayıcı ve sert bir göğüs çukuru bölgesi ağrısı ve bunun sırta yansıyan ağrısı şiddetli oluyor. siz kaç yaşındasınız? ne kadar süre ameliyat olmadan şikayetlerinizle yaşadınız? ne kadar süre ilaç kullandınız? ilaç sizi rahatlatıyormuydu?

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena forum